Sevgili doktorum sizinle üçüncü defa amliyathaneye birlikte girdik,farkettim ki ameliyata girmekten artık hiç korkmuyorum çünkü emin ellerde olduğumu biliyorum.Bugün ailemle  birlikte sağlıklı bir hayata geri dönebilmişsem sizin sayenizde,bundan sonra inşallah sağlıklı günlerde görüşmeye devam edeceğiz. İyi ki varsınız ,çok çok teşekkür ederim.
Asistanınız Fatoş hanımın da inanınki güler yüzü ilgi alakası bize ilaç gibi geliyor ona da çok teşekkürler destekleri için.

Gülcan Kabalar
Cumhur Hocam sihirli eller… insan sağlıkla ilk önce kendini güven duyduğu ellere bırakmak istiyor.Çok zor süreçtesin ne yapacağını bilmiyorsun beklemediğin bir hastalık ile karşı karşıyasın umutlarının tükendiği noktadasın…ufak kelimeler senin için çok büyük umut..Araştırmalar yaptık meme ca da karşımıza çıkan en iyi ilk iki doktordan biriydi. Cumhur hocam ile görüştük ve tam dedik,eşimin benim ve ailemin kafasındaki soruları cevaplayıp size sonsuz güven veren doktorumuz…ailemde birkaç kişinin troid ameliyatınıda cumhur hocamız yaptı.Hocama sonsuz teşekkür ederim.Fatoş hanıma da ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim
Gülhan Karadağ
Prof. Dr. Cumhur beye on gün önce tiroid kanseri teşhisiyle boyun diseksiyon ameliyatı oldum. Kendisi muhteşem bir doktor. Bana hastalığımı çizerek tek tek bilgilendirip ameliyatta neyapacağını anlatan mükemmel bir insan. Bu memleketin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var hocam sayenizde sağlığıma kavuştum. Her şey için tesekkür ederim iyiki varsınız…
Güneş Sezen

Hocam sizin engin tecrübenizle rahat bir ameliyat geçirdim. Özellikle geçirdiğim covid enfeksiyonu sürecinde bana çok yardımcı oldunuz. Her şey için çok teşekkür ederim.

Erkan Konu

Rahatsızlığımı öğrenip ameliyat kararımda çok kişinin sözlü olarak önermesi ile cumhur hoca ameliyatımı gerçekleştirdi, tabi sosyal medyadanda birçok araştırma yaptım yorum azlığı kafama takılmıştı ama haberlerden röportajlardan belliydi , eğer herşey iyi giderse bir kaç cümle yazıcam demiştim evet ameliyat kusursuzdu güven veren başarılı ,hastasını ve ailesini kesinlikle özel hissettiren, hertürlü bilgiyi verip aydınlatan rahatlıkla kendinizi emanet edebileceğiniz başarılı bir el. (Yorumlar karar aşamasında çok önemli)

Hatice Begüm A.

Ağustos 2019 da tanışmıştık sizinle. Meme ca tanısı ile bir anda dünyamızın karardığı, hayatımızın toz duman olduğunu zannettiğimiz süreçti. Bilinmez bir yola sürüklendiğimizi düşündüğümüz anda yol göstericimiz oldunuz. Önce samimiyetiniz ve güler yüzünüz umut oldu. Güven veren sözleriniz aydınlığa çıkan yolda ilk adımlarımıza rehber oldu. Öncelikle yolumuzu aydınlattınız, süreci anlattınız.

Tedavinin her aşamasını titizlikle planladınız. Panik halindeki bizleri kendinizden emin hoşgörü ve şefkatinizle sakinleştirip sağlam adımları atmamızda öncülük ettiniz. Ameliyatların öncesi ve sonrasında yaklaşımlarınız bu süreci rahat atlatmamızı sağladı. Bu süreçte gece gündüz demeden her türlü sorularımıza ve sorunlarımıza çözüm oldunuz. En iyi ekiple en iyi hekimlerden, en iyi tedaviyi almamızı sağladınız.

Ayrıca asistanınız Fatoş hanımın da yakın ilgisi ve desteği yadsınamaz. İyi ki siz vardınız, iyi ki bizim doktorumuz oldunuz. Her şey için çok çok teşekkürler.

Gülcan K.

Yorumlarınız yönetici onayından geçmektedir.

Web sayfamıza göndereceğiniz yorumlar site yöneticimiz tarafından onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Sitemize göndermiş olduğunuz yorumlar web sitesi yöneticimiz tarafından hocalarımızla paylaşılarak , sitemize eklenmektedir.

Göndermiş olduğunuz tüm yorumlar için teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyoruz.